Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
Zoeken
Nog geen lid? Registreer hier

Deel dit Product
X

Granen

Nestlé® Baby Cereals Good Night

Een zuigflesje ideaal voor 's avonds.

De baby Cereals Good Night zijn ideaal voor het avondflesje van je baby.
Bovendien bijdragen ze tot  de goede voedingsgewoonten van je baby.

 

Kenmerken & Voordelen

- Voedingsstoffen (ijzer, zink, vitamines A en C) die je baby dag na dag helpen om zijn natuurlijke weerstand te ondersteunen
- In een melkpapje of rechtstreeks in de gebruikelijke zuigfles van je baby

Ingrediënten

Granen 96,6% (gehydrolyseerd tarwemeel, tarwemeel, gerst-, rogge-, maïs-, havermeel), oligofructose, inuline, poeder van lindebloesem 0,5%, minerale zouten (calciumcarbonaat, ijzerfumaraat, zinksulfaat, kaliumjodide), Bifidus cultuur (BL), vitamines (C, E, niacine, B1, A, B6, foliumzuur, D), aroma (vanilline).

Allergenen

Mogelijke sporen van melk

Voedingswaarden

Gemiddelde analyse:Per 100 ml *% DRIPer portie melkpapje* %DRIPer portie in het zuigflesje*% DRI
EnergiekJ/kcal1641/387859/204891/212
Vetten g1,75,56,7
waarvan verzadigd g0,42,22,7
Koolhydrateng813333
waarvan suikersg251415
Vezelsg30,750,60
Eiwitteng114,84,8
Zoutg0,100,120,14
Calciummg18045%16642%18847%
IJzermg8133%3,659%3,659%
Zinkmg125%1,434%1,640%
Jodiumμg 6086%42,260%4666%
Vitamine Aμg 30075%18947%20251%
Vitamine Dμg 880%3,838%3,838%
Vitamine Emg43,13,4
Vitamine Kμg
Vitamine Cmg65260%34135%35140%
Thiamine mg0,80160%0,3978%0,480%
Riboflavinemg
Niacine mg6,572%2,629%2,528%
Pantotheenzuurmg
Vitamine B6mg0,2536%0,1826%0,2029%
Biotineμg
Foliumzuurμg 7070%4343%4646%
Vitamine B12μg
*% van Dagelijkse Referentie Inname (DRI).

Inhoud: 250g


Vanaf 6 maanden.