Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
Zoeken
Nog geen lid? Registreer hier

Deel dit Product
X

Granen

Nestlé® CERELAC® Gluten Free

Een gezond vieruurtje!

Voor je baby is het vieruurtje een complete maaltijd. CERELAC® Gluten Free is een reeds geplet koekje zonder gluten. Het is dus makkelijk te doseren en is snel gemengd met fruit om uw baby nieuwe texturen te laten ontdekken vooraleer gluten in zijn voeding te introduceren.
CERELAC® Gluten Free maakt deel uit van de belangrijke bijdrage aan ijzer, een portie dekt al 50% van zijn dagelijkse aanbevolen behoefte aan ijzer. IJzer draagt bij aan het immuunsysteem en de cognitieve ontwikkeling van uw baby.

Kenmerken & Voordelen

- Voedingsstoffen (ijzer, zink, vitamines A en C) die je baby dag na dag helpen om zijn natuurlijke weerstand te ondersteunen
- In een melkpapje of rechtstreeks in de gebruikelijke zuigfles van je baby
- Zonder gluten 

Ingrediënten

Granen 73% (gehydrolyseerd rijstmeel, maïsmeel), magere melkpoeder 23%, plantaardige oliën (zonnebloem, koolzaad), minerale zouten (calcium-carbonaat, ijzerfumaraat, zinksulfaat, kaliumjodide), vitamines (C, niacine, E, B1, pantotheenzuur, A, B6, D, K, foliumzuur, biotine), aroma (vanilline), Bifidus cultuur (BL). Glutenvrij

 

Allergenen

Kan sporen van melk bevatten

Gemiddelde voedingswaardenPer 100g *% DRIPer portie melkpapje* % DRI
EnergiekJ/kcal1738/412869/206
Vetteng105,0
waarvan verzadigde vetzureng1,10,53
Koolhydrateng6733
waarvan suikersg168
Vezelsg10,5
Eiwitteng146,8
Zoutg0,380,19
Calciummg440110%22055%
Ijzermg8,5142%4,371%
Joodµg5579%27,539%
Zinkmg3,588%1,844%
Vitamine A µg410103%20551%
Vitamine D µg7,272%3,636%
Vitamine E mg5,52,8
Vitamine Kµg3317
Vitamine Cmg66264%33132%
Thiaminemg1200%0,5100%
Niacinemg6,572%3,336%
Pantotheenzuurmg1,50,75
Vitamine B6mg0,343%0,1521%
Biotineµg3015
Foliumzuurµg5050%2525%
* Dagelijkse Referentie Inname (DRI)

Inhoud: 250g


Vanaf 4/ 6 maanden.

Moeders die dit artikel hebben genoteerd 0/5

Nog steeds niet gevonden waar
je naar op zoek bent?

Probeer onze nieuwe zoekmachine. We hebben altijd iets voor jou.