Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
Zoeken
Nog geen lid? Registreer hier

Deel dit Product
X

Granen

Nestlé® CERELAC®

Een gezond vieruurtje!

Voor je baby is het vieruurtje een complete maaltijd. CERELAC® is een reeds geplet koekje. Het is dus makkelijk te doseren en is snel gemengd met fruit om geleidelijk aan gluten te introduceren in de voeding van uw baby.
CERELAC® maakt deel uit van de belangrijke bijdrage aan ijzer, een portie dekt al 50% van zijn dagelijkse aanbevolen behoefte aan ijzer. IJzer draagt bij aan het immuunsysteem en de cognitieve ontwikkeling van uw baby.

Kenmerken & Voordelen

- Ijzer, zink, vitaminen A en C om de natuurlijke weerstanden van jouw baby dag na dag te ondersteunen
- Ideaal voor het fruitpapje
- zonder gluten met de Cerelac® Gluten Free

Ingrediënten

Granen 53,4% (gehydrolyseerd tarwemeel, tarwemeel), magere melkpoeder 26,1%, plantaardige oliën (palmoleïne, koolzaad met laag erucazuurgehalte, kokos, zonnebloem), karamel (suiker, water), maltodextrine, minerale zouten (calciumcarbonaat, ijzerfumaraat, zinksulfaat, kaliumjodide), cultuur Bifidus (BL), vitamines (C,niacine, E, B1, pantotheenzuur, A, B6, K, foliumzuur, biotine, D), aroma: vanilline.

Allergenen

Bevat gluten en melk

Voedingswaarden

Gemiddelde analysePer 100 g* % DRIPer portie melkpapje* % DRI
EnergiekJ/kcal1795/426449/107
Vetteng 102,5
waarvan verzadigd vetzureng 4,11
Koolhydrateng 6717
waarvan suikersg 348,6
Vezelsg 2,20,6
Eiwitteng 163,9
Zoutg 0,30,1
Calciummg410103%10326%
IJzermg8,5142%2,171%
Zinkmg4057%0,631%
Jodiumμg2,563%1014%
Vitamine Aμg37093%9323%
Vitamine Dμg660%1,515%
Vitamine Emg2,60,7
Vitamine Kμg338,3
Vitamine Cmg66264%1766%
Thiamine (vitamine B1)mg0,9180%0,2346%
Ribovlafine (vitamine B2)mg
Niacinemg667%1,517%
Panthotheenzuurmg2,80,7
Vitamine B6mg0,2536%0,0618%
Biotineμg287
Foliumzuurμg3333%8,38%
Vitamine B12μg
*% van Dagelijkse Referentie Inname (DRI).

Inhoud: 250g/ 800g


Vanaf 4/ 6 maanden.

Moeders die dit artikel hebben genoteerd 0/5

Nog steeds niet gevonden waar
je naar op zoek bent?

Probeer onze nieuwe zoekmachine. We hebben altijd iets voor jou.