Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
Zoeken
Nog geen lid? Registreer hier
Deel dit Product
X

Granen

Nestlé® CERELAC®

Een gezond vieruurtje!

    Voor je baby is het vieruurtje een complete maaltijd. CERELAC® is een reeds geplet koekje. Het is dus makkelijk te doseren en is snel gemengd met fruit om geleidelijk aan gluten te introduceren in de voeding van uw baby.
    CERELAC® maakt deel uit van de belangrijke bijdrage aan ijzer, een portie dekt al 50% van zijn dagelijkse aanbevolen behoefte aan ijzer. IJzer draagt bij aan het immuunsysteem en de cognitieve ontwikkeling van uw baby.

    Kenmerken & Voordelen

    - Des immunonutriments (fer, zinc, vitamines A et C) pour aider votre bébé à soutenir ses défenses naturelles jour après jour
    - Se déguste en panade ou directement dans le biberon avec le lait habituel de votre bébé
    - Sans gluten pour le Cerelac® Gluten Free

    Ingrediënten

    Granen 53,4% (gehydrolyseerd tarwemeel, tarwemeel), magere melkpoeder 26,1%, plantaardige oliën (palmoleïne, koolzaad met laag erucazuurgehalte, kokos, zonnebloem), karamel (suiker, water), maltodextrine, minerale zouten (calciumcarbonaat, ijzerfumaraat, zinksulfaat, kaliumjodide), cultuur Bifidus (BL), vitamines (C,niacine, E, B1, pantotheenzuur, A, B6, K, foliumzuur, biotine, D), aroma: vanilline.

    Allergenen

    Bevat gluten en melk

    Voedingswaarden

    Gemiddelde analysePer 100 g* % DRIPer portie melkpapje* % DRI
    EnergiekJ/kcal1795/426449/107
    Vetteng 102,5
    waarvan verzadigd vetzureng 4,11
    Koolhydrateng 6717
    waarvan suikersg 348,6
    Vezelsg 2,20,6
    Eiwitteng 163,9
    Zoutg 0,30,1
    Calciummg410103%10326%
    IJzermg8,5142%2,171%
    Zinkmg4057%0,631%
    Jodiumμg2,563%1014%
    Vitamine Aμg37093%9323%
    Vitamine Dμg660%1,515%
    Vitamine Emg2,60,7
    Vitamine Kμg338,3
    Vitamine Cmg66264%1766%
    Thiamine (vitamine B1)mg0,9180%0,2346%
    Ribovlafine (vitamine B2)mg
    Niacinemg667%1,517%
    Panthotheenzuurmg2,80,7
    Vitamine B6mg0,2536%0,0618%
    Biotineμg287
    Foliumzuurμg3333%8,38%
    Vitamine B12μg
    *% van Dagelijkse Referentie Inname (DRI).

    Inhoud: 250g/ 800g


    Vanaf 4/ 6 maanden.